Cztery brązowe medale zakończonych na Słowacji Mistrzostw Europy GPC padły łupem naszych zawodników.
Mistrzostwa Europy GPC Federation Słowacja Trnava 2020 z kilku powodów niewątpliwie przejdą do historii  ????.              W czempionacie tym wystartowało ponad 550 zawodników, a wśród nich zawodnicy KS Bench Press "SUDETY" Międzylesie. Miejsca naszych: Patryk Hajduk brązowy medal w kategorii junior do 90 kg wynik 150 kg.  Andrzej Juraszek brązowy medal w kategorii Masters do 100 kg wynik 170 kg . Grzegorz Kantor brązowy medal w kategorii Masters do 140 kg, wynik 165 kg. Krzysztof Halczyk brązowy medal kat do 140 kg OPEN wynik 182,5 kg. Start w tych Mistrzostwach nie należał do najłatwiejszych, gdyż w noc poprzedzającą start w hotelu gdzie mieszkali reprezentanci Polski krótko po północy ogłoszono alarm bombowy. Zawodnikom i działaczom zezwolono na powrót do swych łóżek po kilku godzinach działania służb. Te wydarzenia sprawiły, że zdobyte przez naszych zawodników brązowe krążki cieszą podwójnie.     (zapraszamy do galerii, oraz naszego Facebboka)
 
 
stat4u